Võta oma Google Adsi kampaaniatest viimast meie tasuta auditiga

Majanduskriis on laastav. Soovime sind ja su äri aidata sel raskel ajal nii palju kui võimalik. Selleks registreeri ennast tasuta Google Adsi auditile ning saa personaalseid nõuandeid professionaalidelt, kuidas on võimalik Google Adsiga sinu ettevõtte päringuid ja müüki veelgi rohkem tõsta (väärtus 500€)

google ads reklaamide haldus äripäev logo
google ads reklaamide haldus delfi logo
nullist logo

Värske pilk sinu kontole

Kui tunned, et ettevõtte Google Adsi tulemused on keskpärased ja sooviksid teada, mida professionaalid sinu asemel teeks, siis oled õiges kohas. Oleme siin selleks, et pakkuda sulle parimat võimalikku tuge vaadates värske pilguga sinu Google Adsi kontot.

google ads audit
google ads praktilised näpunäited

Praktilised näpunäited

Kõik Google Adsi kontod on erinevad. Selleks, et pakkuda sulle parimat tuge, vajad personaalset lähenemist oma Google Adsi kontole. Võtame sinu konto pulkadeks lahti, analüüsime 26’te erinevat komponenti ning anname praktilisi näpunäiteid, kuidas saavutada paremad müügitulemused ning tõsta Google Adsi efektiivsust.

Personaalsed nõuanded, mida ükski professionaal ei avaldaks

Selleks, et anda sulle professionaalset nõu Google Adsi kampaaniate efektiivsemaks muutmisel, läheneme sinu kampaaniatele ja ettevõttele täiesti uue nurga alt. Kampaaniate optimeerimine on ainult üks osa edukast Google Adsi kontost. Selleks, et Google Ads sinu jaoks kasumlikult töötaks, vaatame üle kogu süsteemi, et sulle parimaid nõuandeid anda.

Müügimudeli Analüüs

Fenomenaalsete tulemuste saavutamiseks alustame alati sinu ettevõtte müügimudeli analüüsist. Anname praktilisi soovitusi, kuidas müügimudelit efektiivsemaks muuta.

Pakkumise Analüüs

Pakkumine on sinu veebilehel üks olulisemaid osasid. Anname nõu kuidas sinu pakkumine potentsiaalset klienti paremini kõnetaks ning kutsuks sinuga tehingut tegema.

Google Adsi Analüüs

Viimasena analüüsime sinu Google Adsi kontot. Selleks, et sulle parim Google Adsi audit koostada, analüüsime konto struktuuri, märksõnu, reklaame, asukohti, panuseid, panustamisstrateegiaid ja palju muud.

Partnerite tagasiside

Kas oled valmis koroonakriisi ajal oma ettevõtte päringuid ja müüki tõstma?

Pean sinuga täiesti aus olema – meie aeg on väärtuslik. Tavaliselt kliendid võtavad meiega ühendust. Seejärel lepime kokku kõne, uurime ettevõtte numbreid, Google Adsi kontot ning palju muud. Peale analüüsi paneme kokku turundusplaani, kuidas täita ettevõtte eesmärgid. Kogu selle töö eest küsime tavaliselt rohkemgi kui 500€.

Selleks, et kliente sellel raskel ajal aidata, lubame teha iga kuu oma klientidele 5 tasuta auditit. Saad näha, kuidas me töötame, et leida parimad lahendused sinu ettevõtte kasvatamiseks. Sellega ei kaasne sulle mingisuguseid kohustusi, ainult puhas väärtus, mida saad oma ettevõttes hiljem kasutada.

Tegutse nüüd ja saa 500€ väärtuses professionaalset nõu, kuidas Google Ads sinu ettevõtte jaoks efektiivsemini tööle panna.

Koostame iga kuu ainult 5 tasuta auditit. Seega, kes ees- see mees!

Menu