turundusagentuur_8

Tõsta müüke

Facebooki reklaamidega.

Tulemusi näed juba 90 päevaga!

Aitame sinu 1 000 000+ € käibega ettevõttel rohkem müüa, kasutades täpselt sihitud Facebooki reklaame.

google reklaamide tulemused Coop Panga, Chilli ja Messentega

Coop Pank, Messente, Chilli, UC Rent
juba kasvatavad müüke meie reklaamidega. Loe nende lugusid

Miks meiega töötada?

Vabakutselisest

 Google'i 


 reklaamispetsialistist 

kliendi müügile keskenduvaks agentuuriks

Kleweri asutaja Argo alustas vabakutselisena 2015. aastal. Sellest ajast saati on ta keskendunud klientide müügitulemuste suurendamisele läbi Google ja Facebooki (Meta) reklaamide.

Täna hoolitsevad sinu reklaamide eest tippspetsialistid, kelle porfellis on edukad koostööd mitme miljoni euro ettevõtetega siin ja sealpool piiri.

facebookis reklaamimise sertifikaat

Sertifitseeritud Meta reklaamide professionaalid

Meta sertifitseeritud digiturunduse spetsialistid

Kui sa soovid:

google reklaamide tulemused Coop Panga, Chilli ja Messentega

Coop Pank, Messente, Chilli, UC Rent
juba kasvatavad müüke meie reklaamidega. Loe nende lugusid

Case-study

Loe, kuidas me aastaga tõime pangale 61.69% võrra rohkem laenutaotlusi kasutades Google’i reklaame

Tagasiside

Siit saad lugeda edukate ettevõtete juhtide ja turundajate tagasisidet meie töö kohta.

“…oleme viimase kolme aastaga kasvatanud jõudsalt oma turuosa…”

5/5

Coop Panga eesmärgiks on kiiresti kasvada, ja seda nii klientide arvu, laenuportfelli- ja hoiuste mahu vaatest.

Tarbimisfinantseerimise turg on väga konkurentsitihe, lisaks pankadele tegutseb terve rida erinevaid laenupakkujaid, sageli tehakse klientidele eripakkumisi. Lisaks on mitmeid teisi muutujaid – laenunõudlus, teise samba pensioni väljamaksed, mis vähendavad nõudlust, inflatsioon, mis pärsib kliendi laenuvõimekust, ranged regulatsioonid, mis seavad reklaamidele selged piirangud jne.

Meie kindel eesmärk oli oma turuosa tarbimisfinantseerimise turul kasvatada, aga teha seda nii, et meie efektiivsus paraneks. Teisisõnu olime valmis turunduseelarvet Google kanalites tõstma, aga seda vaid juhul kui ühe lepingu hind muutub meile soodsamaks ehk investeeringu ROI paraneb. Sellel teekonnal garanteeritud lahendusi ei ole, tuleb pidevalt eksperimenteerida ja otsida optimaalset lahendust, mis annaks parima tulemuse.

Kolme aastane koostöö Argoga on kindlasti tõstnud oluliselt meie enda tiimi teadlikust Google reklaamide võimalustest näiteks erinevatest panustamisstrateegiatest, reklaamide kvaliteedi tõstmise võimalustest jne.

Kõige olulisem on aga see, et oleme viimase kolme aastaga kasvatanud jõudsalt oma turuosa ja hoolimata meediahindade inflatsioonist oleme Google otsingus suutnud lepingu kulu vähendanud pea 50% ning samal ajal suurendanud taotluste mahtu pea 1,5 korda ning samavõrra on kasvanud ka lepingute mahud.

google_ads_6

Kristjan Seema

Coop Panga esindaja

“juba lühikese aja jooksul on käive tõusnud ja kulutasuvus märgatavalt paranenud”

5/5

Eelnevalt olime Argoga kokku puutunud osaledes tema Google Adsi veebikoolitusel.

Me saime sealt väga palju asjalikke nõuandeid , nii et olime valmis alustama Google reklaamidega Argo õpetustes näpuga järge ajades esialgu iseseisvalt. Ja meil ei läinud sugugi kehvasti, aga me tahtsime veel paremini.

Otsustasime uuesti Argo poole pöörduda kontole auditi tegemiseks ning kuna me olime valmis veelgi rohkem panustama, siis tuligi otsus kogu asi proffidele üle anda.

Ja me ei pea kahetsema, meie tulemused on veelgi paranenud ja meie koostöö on väga meeldiv, Argoga on lihtne suhelda, kõik küsimused saavad vastuse ja arusaadavad selgitused.

Tänaseks oleme Argole üle andnud ka oma Läti klientidele suunatud reklaamikonto ja sealgi on juba lühikese aja jooksul käive tõusnud ja kulutasuvus märgatavalt paranenud.

Kindlasti soovitame Argo teenuseid kõigile, kes vähegi tunnevad, et Google Adsi reklaamidega abi või nõu vajavad, meie ei kahetse ja loodame, et koostöö jätkub veel pikalt.

Google reklaamide tagasiside Kätlinilt

Kätlin Trummal

CEO @Bonprix

Google reklaamide tagasiside Bonprix e-poe poolt

“Argo lubas, et numbrid hakkavad muutuma ja nii juhtuski.”

5/5

Arveteenus.ee kokkupuude Kleweri ja Argoga on olnud äge edulugu. Vajasime abi turundusega ja peale esimest kontakti on olnud Argo mitte-eestlaslikult sihikindel. Kleweri suhtumine on olnud algusest peale hästi kaasuv ja lahendusele suunatud. Enesekindlad inimesed ei ole haruldased, kuid kahjuks tihti nad ei täida oma lubadusi.

Argo lubas, et numbrid hakkavad muutuma ja nii juhtuski. Teeme koos Google’i ja Facebooki Ads’e ning klientide arv on olnud alates koostöö algusest stabiilselt tõusuteel ja lehele tulnud külastajad on päriselt need, kellel teenust vaja on. Vaieldamatult tunneb Argo oma valdkonda ja soovime koostöö jätkumist.

google_ads_agentuur_2

Olavi Aasmann

CEO @Arveteenus.ee

“Argoga on väga äge koostööd teha.”

5/5

Argoga on väga äge koostööd teha. Osalesin tema Google Ads koolitusel, mis andis üüratult palju kasulikke nõuandeid, eriti arvestades, et varasemalt ei olnud mul Google Ads platvormiga suurt kokkupuudet olnud.

Samuti tegi Argo mulle hiljem Google Ads auditi, mis laiendas veelgi mu teadmisi ning aitas mul maksimeerida oma turundamise potentsiaali ning võimalikult efektiivselt oma reklaame optimeerida. Soovitan Argo teenuseid kõigile, kes vähegi tunnevad, et soovivad oma teadmisi ja oskusi selles valdkonnas laiendada!

google_ads_8

Anton Kaat

CEO @Nord Boost

Meist

Miks just meie sobime sulle teenust pakkuma?

Sest meil on ette näidata suurepärased tulemused väga suurte ettevõtete ja reklaamieelarvetega nii Eestist kui ka välismaalt.

Meie asutaja Argo Lipp sai esimesed digiturunduse tuleristsed digiagentuuris Lavii, kus õpetati väga intensiivselt, kuidas 1000 eurost saab targa digiturunduse abil 10 000. Oluline on teada, kuhu ja kuidas oma reklaamiraha investeerida, et see sulle rohkem raha tagasi tooks.

Google’i reklaamide eksperdiks sai Argo aga töötades suurtes välismaistes ettevõtetes, kelle tegevus sõltus tugevasti just Google’i reklaamidest ja kelle reklaamieelarved olid suuremad kui 3 miljonit dollarit.

Seal õppis ta otsuseid tegema andmete, mitte kõhutunde põhjal, sest üks vale liigutus võis maksma minna kümneid või isegi sadu tuhandeid dollareid.

Väärtuslikuks peab Argo kogemust, mille ta sai Austraalia kiiremini kasvavast digiagentuurist King Kong, kus ta ehitas sisuliselt nullist üles Google Ads’i osakonna. Seal tuli tal vastutada mitmesaja kliendi tulemuste eest ja hallata üle 10 miljoni dollari reklaamiraha aastas.

Eestisse naastes asutas ta Klewer Marketing agentuuri, kus oleme aidanud rohkem kui 300 ettevõttel Google Adsi abil raha teenida.

Nüüd oleme valmis aitama sind.

Nii, et kui sa:

Kleweri tööriistakastis on:

Portfolio

Soovid rohkem tulemusi näha? Vaata lähemalt meie portfoliot…

Enamus meie töö tulemustest on suletud uste taga ja avalikkusele mitte näitamiseks. Oleme mõningaid kliente suutnud veenda, et näidata ka sulle meie võimekust.

Portfolio

Saunale.ee

Saunale.ee on saunatarvikutele keskendunud e-pood tippklassi teeninduse, soodsate hindade ja meeletu valikuga.

Käibe kasv läbi Google reklaamide

+209.22%

Google reklaamide tulemused Saunale.ee

Portfolio

Bonprix.lv

Bonprix.lv e-pood on tuntud rõivaste müügi poolest. Nende pood pakub soodsaid hindu ja väga laia valikut.

Käibe kasv läbi Google reklaamide

+70.81%

Google reklaamide tulemused peale Kleweri kampaaniaid

Tulemused loevad!

ja eriti olulised on sinu ettevõtte tulemused

Kui sa otsid tõelisi spetsialiste, kes analüüsivad halastamatult Facebooki reklaamide tulemusi ja optimeerivad kampaaniaid aina kasvava efektiivsuse nimel, siis oleme sinu jaoks just õige partner.

Kui sa soovid: